Promocja dzięki przypinkom

przypinki dostepne takze z otwieraczem do butelek

Przypinki, określane również jako badziki czy plakietki reklamowe, z zamieszczonym logo firmy to świetny nośnik reklamy. Tanie a efektywne rozwiązanie na promocję marki. Przypinki okolicznościowe to ciekawy gadżet reklamowy, który może wyróżnić markę na tle innych.

Przypinki na agrafkę (lub magnes), ze spersonalizowaną reklamą bądź hasłem to gadżety na każdą okoliczność, na które moda wraca ostatnimi czasy. Świetnie sprawdzają się jako nośniki logo, ale nie tylko. Mogą przedstawiać też proste grafiki wysokiej jakości. Powróciła moda na lata 90., a wraz z nią moda na przypinki mocowane do kurtek, spodni, toreb czy plecaków. To szybki i prosty sposób na oryginalny dodatek, który wyróżni Cię wśród innych!

Większego rozmiaru plakietki gwarantują lepszą jakość i rozdzielczość grafiki, a także nadają się na bardziej widoczną reklamę. Stworzyć można własnoręcznie zaprojektowaną przypinkę na praktycznie każdą okazję: ślubne czy urodzinowe przypinki dla gości, przypinki dla klas na studniówki, dla pracowników sklepu, na kampanie wyborcze, albo po prostu z logo firmy. Zainteresowany? Zamów przypinki tutaj: http://buttonfly-przypinki.pl/

Bez dwóch zdań przypinki reklamowe są lepszym sposobem na przyciągniecie klienta niż zwykła broszura czy ulotka. Możesz je w stu procentach spersonalizować według własnych oczekiwań i stworzonego przez siebie wzoru. Zawierać mogą wyłącznie nazwę firmy albo wzbogacone o logo, które na pewno zapadnie w pamięć zarówno obecnym klientom firmy, jak i tym potencjalnym. Przypinki oferowane są w dosyć szerokim wyborze. Możemy nabyć przypinki na agrafce, przypinki na magnesie, a nawet przypinki z lusterkiem czy otwieraczem do butelek, dzięki czemu ten gadżet może być jeszcze bardziej praktyczny i przydatny na co dzień.