Profesjonalne biuro pogrzebowe

zakład pogrzebowy

Nasze biuro pogrzebowe oferuje całodobową obsługę klientów z całego świata. Zapewniamy pomoc w kremacji zwłok, posiadamy własny certyfikowany ośrodek kremacyjny, pomagamy w doborze urn z najlepszych materiałów: metalowe ze stopów wysokich procentów oraz drewniane: dębowe, lipowe, brzozowe.
W tych trudnych chwilach zapewniamy pomoc urzędową, unieważnienia dokumentów bliskiej osoby, wykup miejsca na cmentarzach zarówno święconych jak i komunalnych, zakup nagrobka, obsługę doświadczonych grabarzy. Obsługa jest wcześniej przeszkolona z pracą w warunkach żałoby rodziny.
Zmarłych ubieramy do trumny zgodnie z życzeniem rodziny, w dostarczone ubrania jak i zapewniamy kolekcję modnych, schludnych ubrań wysokiej jakości i w niskiej cenie, makijaż i ogólne przygotowanie do trumny najlepszym sposobem. Ciało jest zabezpieczane przez naszych pracowników przed rozkładem i przygotowywane do wystawienia na widok w czasie uroczystości pogrzebowej.
Nasza firma zapewnia w swojej ofercie międzynarodowy transport zmarłych z każdego kontynentu: kraje Europejskie, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Afryki, Azji, Australii i Oceanii. Jest to usługa bezpieczna, w metalowej zalakowanej trumnie. Otwarcie trumny w czasie pogrzebu jest w tym przypadku niemożliwe.
Organizujemy uroczystość pogrzebową w wybranej świątyni chrześcijańskiej, rozsyłamy wiadomości do rodziny i znajomych. Wynajmujemy salę na stypę w wybranym dniu i godzinach dostosowaną do majętności klienta. Dla rodzin ateistycznych niewierzących zapewniamy przeszkolonego urzędnika prowadzącego uroczystość.
W tych trudnych dniach jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie w organizacji pogrzebu każdego rodzaju.

Zobacz: Międzynarodowy transport zmarłych | Epitafium-przewozy.pl