Poszukiwania architekta wnętrz

architekt

Wraz z mężem zakupiliśmy dom. Był to budynek nowy, nieurządzony. Miał tylko tak zwany biały montaż. Niejednokrotnie zastanawiałam się jak go urządzić by jednocześnie wyglądał wyjątkowo i był funkcjonalny. Ogólną wizję oczywiście miałam w głowie, ale samo projektowanie nigdy nie było moją mocną stroną. Potrzebowałam kogoś, kto moje pomysły przeniesie na papier a później zrealizuje.

Zaczęłam szukać architekta wnętrz. Trochę się obawiałam, że będzie próbował urządzić mój dom według własnych wizji, ale postanowiłam zaryzykować. Zatrudniłam Panią architekt, którą poleciła mi koleżanka. Już po pierwszej wizycie tej Pani wiedziałam, że architektura wnętrz to nie tylko jej praca, ale również prawdziwa pasja. Najpierw obejrzała cały dom a później pytała mnie chyba o wszystko. O nasz sposób życia, o rozkład dnia poszczególnych mieszkańców a przede wszystkim o to co lubię. Nakreśliłam jej ogólną wizję tego co chciałam osiągnąć. Co do szczegółów zostawiłam jej wolną rękę. Tydzień później przyszła do mnie z gotowym projektem i wizualizacją. Oprócz kilku drobiazgów, trafiła w sedno. Właśnie w takim wnętrzu chciałam mieszkać. Pani architekt zaproponowała, że jeżeli się zgodzę, to zajmie się stroną fizyczną tego przedsięwzięcia.

REKLAMA: aranżacja wnętrz Kraków? Sprawdź biuro projektowe Orange Studio!

Zgodziłam się, bo miała ona dostęp do tańszych materiałów budowlanych a także wiedziała gdzie tanio kupić poszczególne meble. Miała też ludzi, którzy wykonają malowanie, tapetowanie i inne budowlane rzeczy. Mój dom już jest praktycznie gotowy. Jeszcze kilka drobiazgów i będziemy się mogli wprowadzać. Już nie mogę się doczekać.