Pomysł na prezent dla gości weselnych

krówki slubne

Organizacja wesela to nie zawsze łatwa sprawa. Gdy planujemy tego typu przyjęcie, musimy pamiętać o wielu mniejszych i większych kwestiach – począwszy od wynajęcia sali, ustalenia menu, wyboru kreacji, po załatwienie fotografa, zespołu muzycznego lub didżeja czy odpowiedniej dekoracji. To ważny dzień w naszym życiu, chcemy więc, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i przebiegło tak, jak sobie wymarzyliśmy.

Planując wesele nie można zapomnieć o naszych gościach, którzy powinni być dla nas najważniejsi. Warto więc pomyśleć o jakimś upominku, który będzie dla nich nie tylko miłym gestem, ale też pamiątką. Wśród nich bardzo popularne są ostatnio słodycze, np. krówki ślubne. Firmy oferują nam tu możliwość zaprojektowania własnej etykiety. Specjalnie spersonalizowany papierek może prezentować wszystko, co tylko sobie wymyślimy. Zazwyczaj krówki ślubne zawierają więc fotografię państwa młodych, ich imiona, datę ślubu, okolicznościowy cytat lub jakąkolwiek wybraną przez nas grafikę, związaną z tematem miłości (serca, obrączki, motyw zakochanych).
Cukierki możemy postawić na weselnych stołach lub wręczyć gościom jako prezent, który będą mogli zachować.

Krówki ślubne oferowane są przez sklepy internetowe często w korzystnych cenach. Wszystko zależy od indywidualnego zamówienia, m.in. rodzaju produktu oraz ilości towaru. Istnieje również możliwość zakupienia cukierków w specjalnych, ozdobnych pudełkach, co czyni je jeszcze bardziej oryginalnymi.

Właściciele firm, zajmujących się organizacją ślubów i wesel, powinni pamiętać, że krówki ślubne w odpowiednim opakowaniu mogą być również idealną reklamą ich usług.