Najdroższe dzielnice Warszawy

2165961775_44cdbe2026W każdym mieście są takie miejsca, które uchodzą za bardziej ekskluzywne i przeznaczone wyłącznie dla najbogatszych. I nie ma to raczej wiele wspólnego z tak zwaną „śmietanką” – może tam zamieszkać bowiem każdy, kto ma pieniądze. Jakie dzielnice w Warszawie uchodzą właśnie za najdroższe? Oczywiście nie będzie tajemnicą, że jest to Ochota, Mokotów i Ursynów. Jak drogie są mieszkania (a właściwie apartamenty) w tej dzielnicy Warszawy? Wszystko zależy od tego jak duży i jak ekskluzywny apartament wybierzemy. Nie bez znaczenia jest również jego sąsiedztwo. W takich okolicach raczej nie będziemy mieszkać obok zwykłej rodziny.

Sprzedaż mieszkań [taniemieszkania.pl] na Ursynowie jest stosunkowo dobra. Chętnie znajdują się coraz to nowi chętni kupcy, którzy chcą znaleźć mieszkanie w tej okolicy. Cena mieszkania o przeciętnym standardzie to dość atrakcyjne siedem-osiem tysięcy złotych za metr. Jak na taką dzielnicę nieźle. Jednak miejsca, w których swoje domy mają celebryci i politycy to już kosmiczne kwoty za metr kwadratowy mieszkania. Płacimy również słono za samo  administrowanie nieruchomościami [maxus-administracja.pl]. Administracja takich osiedli musi być szczególna – nie ma tu mowy o jakichkolwiek awariach czy dopuszczeniu do sytuacji niebezpiecznych.

Dlatego też takie osiedla są zwykle znacznie pilniej strzeżone a same materiały jakie użyto przy ich budowaniu muszą być znacznie wytrzymalsze. Na przykład okna drewniane [okna.fronton.pl], jakie montowane są na tego typu osiedlach muszą być najwyższej klasy i posiadać najlepsze zabezpieczenia antywłamaniowe. Nie może tu dostać się żadna przypadkowa osoba a jednocześnie mieszkańcy nie powinni mieć problemu z tym by ich goście mogli dostać się do ich domów a sami mieszkańcy, by mogli czuć się swobodnie.