Kobieca szafa

men-shopping-for-clothing-accessories_lKażdy wie, że kobieta do szczęścia potrzebuje między innymi pełnej ubrań szafy. I nie ma w tym, nic dziwnego. Bo choć mężczyźni czasami psioczą i narzekają, że szafa pęka w szwach a do domu przynoszone są coraz to nowe ubrania, co powiedzieliby, gdyby ich kobieta miała (zresztą tak jak większość facetów) tylko koszulki z nadrukiem (www.greenprint.com.pl) w liczbie kilku sztuk? Raczej nie byliby zachwyceni – a przynajmniej nie na długo.

Ubrania damskie (zobacz na www.venila.pl) są przecież ogromnie bardziej zróżnicowane. W zasadzie każda okazja wymaga innego kompletu… Kobiety wiedzą co mam na myśli. Warto więc utrzeć swojemu mężczyźnie nosa, i gdy denerwuje się następną wizytą w sklepie odzieżowym, zastosować terapię wstrząsową. Jaką? Spróbujcie przez tydzień chodzić „po domu” w jednym, tym samym nieco rozciągniętym dresie… na pewno zechce zabrać Was na zakupy!  Bo choć jemu nie przeszkadza zazwyczaj to, że zdziera swoje podkoszulki zamiast kupić nowe, my przecież nie wyobrażamy sobie posiadania tak niewielkiej liczby ubrań.

Nie warto jednak przesadzać z ilością ubrań i mimo wszystko wybierać raczej takie, które są dobrej jakości – lepiej bowiem mieć mniej ubrań, ale za to takich, które posłużą nam dłużej i na dłuższy czas zachowają dobry wygląd. Podobnie jest z ubraniami sportowymi – ich istotą jest jakość materiału. To on decyduje przecież o tym, czy nasza skóra oddycha, czy się pocimy i czy swobodnie możemy poruszać. Jeśli mamy zajęcia z profesjonalistą i nie ćwiczymy na własną rękę, nasz trener personalny Kraków (www.pfs-krakow.pl) na pewno doradzi nam jakie ubrania wybrać. I pamiętajcie – tanie, sprowadzane z Chin ubrania mogą nam wręcz zaszkodzić!