Gdy nadciąga burza…

Wszyscy wiemy, że bez drugiej połówki nie można żyć. I wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że czasem ciężko jest wypracować kompromis. A im bardziej iskrzy między partnerami, tym większe burze mogą nadciągać nad związek. A po burzy przychodzi spokój – i nie zawsze zwiastuje on kolejne wyładowania. W oczach mężczyzn kobiety często przesadzają, a jaka jest prawda? Tego obiektywnie nikt nie może stwierdzić. A jak wiadomo większość Panów woli mieć po prostu święty spokój przyznając swojej kobiecie rację.

Czasem jednak to nie wystarczy… Do jakich forteli uciekają się wtedy Panowie? Bo wiadomo przecież, że milczenie tu nie wystarczy – a wręcz przeciwnie, może tylko skutkować jeszcze większymi wyładowaniami. Oczywiście to wszytko tylko stereotypy, ale w każdym z nich jakieś ziarnko prawdy zawsze się znajdzie. Niestety najwięcej nieporozumień między osobnikami z Marsa i Paniami z Wenus pojawia się z powodu niezrozumienia. O tym, że mężczyźni nie są tak domyślni jak chciałyby tego Panie wiedzieli już chyba pierwsi człekokształtni. A jednak – kobiety nadal nie chcą wprost wypowiadać swoich pragnień, marzeń i oczekiwań, choć to znacznie ułatwiłoby sytuację.

0228_l

Kobieca natura – łasa jest jednak na komplementy i upominki. Jednak gdy osobnik płci żeńskiej w takim zachowaniu dostrzeże choćby cień nieszczerości, klękajcie narody! Tak więc jeśli chcecie drodzy Panowie kupić swoim wybrankom naszyjniki damskie (ja osobiście polecam kolekcję na stronie Łodzińskich: http://www.lodzinscy.com/pl/28-naszyjniki) to na ich wręczenie wybierzcie odpowiedni moment: wszelkie okazje („bezokazje” również!) bardzo mile widziane 🙂 Drobny upominek – nie nie muszą być to naszyjniki z brylantami, zawsze sprawi, że poczują się ważne i kochane. A przecież każdy chce odczuwać tak pozytywne emocje. I pamiętajcie jeszcze o jednym – pieniądze i podarki nie są jedynym sposobem okazywania uczuć – są wręcz tym mniej ważnym i istotnym!

REKLAMA: najlepsze samochody ślubne Kraków http://www.autodoslubu.info/