Baldachim – sposób na prywatność i azyl dla malucha

pokój dziecka

Twoje dziecko boi się samo spać, a Ty nie wiesz, co zrobić, by zwiększyć u niego poczucie bezpieczeństwa? Zafunduj mu baldachim na łóżeczko. Dowiedz się więcej o tym niesamowitym akcesorium.

Dlaczego warto korzystać z tego typu rozwiązań? Ten wyjątkowy senny gadżet sprawi, że Twoje dziecko będzie o wiele bardziej spokojniejsze. Z jednej strony będzie odcięte od wpływu negatywnych czynników zewnętrznych, takich jak hałas lub światło, a z drugiej będzie otoczone przyjemną aurą, jaką roztoczy nad nim baldachim. Oprócz poczucia bezpieczeństwa baldachim ma przynajmniej jeszcze jedną funkcję: sprawia, że Twój kilkuletni maluch może poczuć się jak mały książę albo mała księżniczka z ulubionych baśni.

Chcesz, by Twoje dziecko poczuło się jak prawdziwy książę lub księżniczka? Traktuj je po królewsku nawet w sypialni! Zamontuj baldachim do łóżeczka z pięknymi bajkowymi postaciami i spraw, by Twoje dziecko z radością i bez zbędnych smutków i łez kładło się spać. Przecież o wiele lepiej jest położyć się do łóżka, nad którym znajduje się baldachim z przyjaźnie wyglądającym zwierzątkiem, na przykład sówką, a w środku znaleźć swoje przytulanki niż leżeć w łóżeczku pozbawionym tego typu udogodnień. Baldachim to również dobre rozwiązanie, gdy dzielisz pokój z dzieckiem. W doskonały, nienarzucający się sposób oddziela dziecko od Ciebie, stwarzając mu tym samym prywatną przestrzeń. Dziecko, które kładzie się do snu w łóżeczku z baldachimem z pewnością czuje, że to miejsce jest przygotowane specjalnie dla niego. Gdzie znaleźć tego typu akcesorium? Dobrym rozwiązaniem będzie senna-sowka.pl, która posiada szeroki wybór tego typu produktów.

Zobacz: https://senna-sowka.pl/kategoria-produktu/akcesoria/